Výcvik mediace

Pro vás, kteří máte v létě čas a prostor a chcete jej efektivně využít v rámci seberozvoje, je určený:

LETNÍ VÝCVIK MEDIACE 2020

Termín – 3x 3dny během července a srpna 2020

10.–12.7. 2020 

23.–25.7.  2020

7.–9.8. 2020

Cena –  za 9 dní kurzu – 23. 400,-

Co se dozvíte – na výcviku si osvojíte teoretické i praktické informace o tom, co je to konflikt, jaké jsou jeho fáze a příčiny, jak řešit konflikt, jak mu porozumět a jemu předcházet. Dále také schopnost řešit konflikty a podívat se na důvody jejich vzniku a průběhu pohledem druhé strany, který umožní posun v komunikaci a řešení konfliktu uspokojivě pro obě strany současně. V souvislosti s pozicí a činností mediátora vás výcvik také připraví na zkoušku zapsaného mediátora.

A na léto 2020  jsme pro Vás připravili ještě další možnost efektivního seberozvoje

ZÁKLADY MEDIACE ONLINE 2020

Prakticko-teoretický on-line kurz.

Kurz probíhá celkem 4 dny (2 x 2), vždy od 9 hod do 16.30 hod.


Co se dozvíte? Základy mediačního procesu, konflikt (nejen) z pohledu mediace a jeho přístupy k němu, základní dovednosti mediátora včetně komunikačních technik.Teoretické znalosti budeme interaktivně propojovat s praktickými ukázkami a procvičováním.


Pro koho je kurz určen? Pro všechny, kdo uvažují a připravují se na profesi mediátora, pro ty, kdo chtějí porozumět a naučit se efektivněji pracovat s konfliktem, pro učitele, sociální pracovníky, personalisty, advokáty, podnikové právníky, manažery a psychology.

Kdo kurz povede? Mgr. Jitka Morávková (zapsaná mediátorka, facilitátorka, lektorka) a JUDr. Klára Obrová (zapsaná mediátorka, advokátka, lektorka).

Termíny: 25. – 26. 6. + 1. – 2. 7.

Jaká je cena kurzu? 12.600,- Kč

.Jak bude kurz probíhat? On-line, používáme program Zoom. Před začátkem kurzu si jej prosím nainstalujte, účastníkům zašleme e-mail s odkazem pro přihlášení.

Jak se přihlásit – přihlášky na kurz můžete zasílat na email:
 mediace.moravkova@gmail.com